محل تبلیغات شما
فیلم آخر کلیت ایستوود بازگشت دوباره کهنه کار عرصه سینما به قهرمانانهمدلی برانگیز بود و نشان داد هنوز دود از کنده بلند می شود.دو فیلم قبلی ایستوودبا همه قدرت بصری اما به خاطر خواستگاه غیر قابل قبول برای بسیاری بر دل من ننشستاما ریچارد جول و زمان ساختش برایم دل نشین بود.ایستوود بخوبی با ساده ترینترفندها قهرمان غیر معمولش را برای ما ولقعی می کند.انسانی معمولی با آرزوهاییقابل درک که مقهور بروکراسی پیش فرضهای اجتماعی و قدرت های قاهر دنیای امروز میشود و زندگی اش از هم می پاشد.ریچارد مقهور ساز و کار غلط دنیای ماست که انسانهایکوچک را نابود می کند.فیلم ساده اما دلنشین ایستوود دوباره قدرت او را در سینمانمایش داد.

فیلم قطار بوسان دو فیلم خیلی خوبی است به خصوص در حوزه اکشن اما اسمیاشتباه دارد.این فیلم با وجود تم زامبی وارش هیچ ربطی به فیلم قبلی ندارد و بهتربود اسمی مستقل می داشت.فیلم تشابهی عجیب به مدمکس دارد.تعقیب و گریز در دل شهرزامبی زده و آن کلوسیوم زامبی وار بسیار این تشابه را تقویت می کند.جلوه های ویژهو اکشن فیلم با وجود بودجه کم در حد آثار خوب و پرخرج هالیوودی است.سکانسهای اکشنبسیار درخشان ساخته شده است.بازی اکثر شخصیتها خوب است و فقط شاید شخصیت اصلی بایدکنش احساسی بیشتری می داشت.به هر حال من از فیلم خوشم آمد و فیلم خوب و سرگرمکننده است.هر چند فیلم اصلی قطار بوسان فیلمی به مراتب بهتر و کاملتر و یک غافلگیریبزرگ بود.

بزرگ‌ترین آهنگساز تاریخ سینما درگذشت

برترین فیلمهای سال 2018 از نگاه شخصی

نقدی بر فیلم پسران میان درختان ساخته نیکولاس ورسو

فیلم ,ایستوود ,قطار ,بوسان ,ریچارد ,دل ,قطار بوسان ,دو فیلم ,می کند ,ریچارد جول ,می داشت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قفسه‌: نقد و نگاه من به کتاب‌هایی که خوانده‌ام Qafase.IR ardauliapap ماهورنیوز مدرسه آشپزی ایران شف I.C.A راه اندازی آشپزخانه صنعتی فریــــــماه مدیریت، استراتژی، بازاریابی مونیخ سرویس وبلاگ استعدادهای پارسیان Vickie's collection