محل تبلیغات شما

نتیجه تصویری برای ‪boys in trees‬‏

چند تا از فیلمهای محبوب زندگی من اصلاً آثار شاخصی نیستند و در هیچلیستی دیده نمی شوند.شاید تنها دلیل علاقه من به این فیلمها نزدیکی و یا سمپاتیآنها با روحیات شخصی خودم است. Boys in the Trees  محصول 2016 یک فیلم استرالیایی است که به محضدیدنش در جایگاه بهترین فیلمهای زندگی ام قرار گرفته است.سایت های سینمایی اینفیلم را یک درام تریلر هالوینی تلقی کرده اند.اما به نظر من فیلم بیشتر دربارهنوجوانی،بزرگ شدن و از دست رفتن معصومیت است.

داستان در شب هالوین می گذرد.کوری نوجوان با دوستانش شیطنت می کنند وخوش می گذرانند.دوست و سرگروه باند پسران پسری دیگر کتک و زند و تحقیر می کند.کوریبه نظر می رسد دارد از لحاظ روحی از گروهش جدا می شود و ناراضی است.بعداً معلوم میشود او در کودکی دوست پسر کتک خورده بوده است.داستان به سفری فانتزی و اودیسه واردر دل شب بدل می شود که کوری و جونا را به دل داستانهایی از گذشته می برند.

فیلم پایانی غافلگیر کننده می یابد و کوری متوجه اشتباهی سهمناک میشود.

فیلم داستانی ساده با پرداختی پیچیده دارد اما سادگی بصری و تکنیکی آننتنها مانع ارتباط با داستان نمی شود بلکه آن را غنایی فراتر از خود می دهد.داستاناز پیچشهای عجیب زندگی سخن می گوید اتفاقاتی بغایت ساده که مسیر زندگی ها را بکلتغییر می دهند.فیلم از این می گوید که انسانها وقتی می خواهند در دل موقعیت حل وپنهان شوند تا آسیب نبینند بجای موفقیت شکست می خورند و چیزهایی را از دست می دهندکه مهمتر وجهه اجتماعی موقتی آنهاست.معانی عمیقی که  در دل فیلمی ساده و نوجوانانه پیچیده شدهاست.فیلم می  خواهد آنها که قهرمانش رادنبال می کنند بدانند برای هر تصمیم ساده کمی بیشتر فکر کنند که سرنوشتشان را تغییرخواهد داد.

این نوع فیلمهای گمنام که با سر و صدای آثار مشهورتر کمرنگ می شوندشاید اثری بیش از همه نامهای بزرگ دارند.فیلمهایی مثل Empireof the Sun 1987 و August Rush 2007 و Charlie Bartlett 2007 و Stand by Me 1986 و The Fall 2006 و فیلمفوق شاید فیلمهای مشهوری  نباشند اما ازبسیاری آثار شاخص درخشان تر و موثرترند.

بازی توبی والاس و گالیور مک گراث با وجود نوجوانی بسیار خوب و کاملاًقالب اثر است و توانسته بار جذابیت فیلم را بر عهده بگیرند.سبک بصری فیلم بسیارمرا یاد فیلمهای Donnie Darko 2001و It 2017 می اندازد و تشابه زیادیبه هم دارند.

تنها نکته منفی فیلم  به نظرمن این است که سکانس پایانی بعد از گره گشایی کاملاً اضافی است و باید همانجا فیلمتمام می شد البته ضربه ای به فیلم نمی زند اما چیزی هم اضافه نمی کند اما نبودشبهتر بود.

به هر حال فیلم مرا که بشدت تحت تاثیر قرار داد شما را نمی دانم.

بزرگ‌ترین آهنگساز تاریخ سینما درگذشت

برترین فیلمهای سال 2018 از نگاه شخصی

نقدی بر فیلم پسران میان درختان ساخته نیکولاس ورسو

فیلم ,فیلمهای ,نمی ,ساده ,دل ,داستان ,می شود ,در دل ,به نظر ,است که ,از دست

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

saulaburche دل نوشته lebdogili sarasafa دفتر اسناد رسمی 229 تبریز alpotave به روز باشیم |To Be Update Michael's collection باصفاترین ssanrenfpasce